gudu

gudu

günaydın, günaydın, günaydın,

💚

aslında çok uzun zamandır yazmak istediğim ama bir türlü vakit ayıramadığım bir post olacak bu, markam “gudu” hakkında,

tasarım ile olan iş hayatımı değiştirmeye karar verdikten ve tasarımı sadece hobi olarak yapmaya başladığımdan beri eğleniyor, yeni yeni şeyler öğreniyor, ufak tefek çizimler yapıyor, gönlümü eyliyordum, ancak uzun zamandır aklımda bir takım projeler de yoğunluğunu göstermeye başlamıştı ve beynimi didikliyordu.

2016 yılının nisan ayında seramikle uğraşmaya başladım, işlerin arasında ufacık bir mola, bir nefes, bir heves olarak başladı her şey, tutku olarak devam ediyor başladığı yerden. seramik çamuru ile tanıştıktan hemen sonra neler yapabileceğimi düşünürken bir şeyler çizmeye başladım ve “gudubetler” çıktı ortaya, hem severek çizdim, hem severek uyguladım. seramik dışında kitap ayraçlarında da kullandığım gudubetler “gudu” markam ile devam edecek serüvenine ve bu serüvenin baş kahramanı ben olacağım.

yaptıklarımın ufak ufak ilgi görmeye başladığını, beğenildiğini gördükçe heyecandan ve mutluluktan göğüs kafesimde bir sıkışıklık, suratımda da şapşik bir tebessüm hissediyorum 🙂 henüz bu işe istediğim kadar vakit ayıramıyor olsam da, artık bir şeylerin benim istediğim yolda ve benimle ilerleyeceğini görebiliyorum.

henüz atölye ya da dükkan aşamasına gelemedim elbette, buna ulaşmak için çabalıyorum ama yeni oluşturduğum  instagram “gudubysebnem” hesabımdan tanıtımlara başladım bile, hatta ufak ufak siparişler bile alıyorum 🙂

zamanla çok daha iyi olacağına, daha güzel şeyler çıkacağına inanıyorum ve bu yolda benden desteğini esirgemeyen tüm dostlarıma teşekkür ediyorum.

sevgiler | sebnem

 

 

Hakkında Şebnem Kartal İşseven

hayatına Güneş doğmuş şanslı bir kadın

Cevapla

Scroll To Top