Güneşli Bahçe “Güzel Ve Çirkin” ~ Yedinci Bölüm

Güneşli Bahçe “Güzel Ve Çirkin” ~ Yedinci Bölüm

Güneşli Bahçe “Güzel ve Çirkin”

7.Bölüm

Bahçede o kadar sokulmuştum ki Ali’nin koynuna, artık tamamen onun olmak istiyordum, kalbimi ellerine bırakalı çok olmuştu ama hala eksik olan bir şeyler vardı aramızda, artık her şey tam olsun istiyordum, bir olalım istiyordum.

Eve girerken beni kucağına aldı ve odasına götürdü, başımı göğsüne bıraktım, ellerimi boynuna doladım ve tamamen onun olacağım için heyecandan minik terler dökmeye başladım.

Odaya geldiğimizde beni yere indirdi, ellerini belime doladı ve dudaklarıma öpücükler kondurmaya başladı, önce minik, sonra uzun ve sıcak öpücükler.

Kendimi Ali’nin kollarına bıraktığımda hayatımda ilk kez gerçek sevginin ve gerçekten biriyle sevişmenin ne demek olduğunu anlamıştım.

Artık beraber uyuyor, beraber uyanıyor ve her şeyi beraber yapıyorduk. Hala hiçbir iletişim aletini kullanmıyor, çok mecbur kalmadıkça evden dışarı çıkmıyorduk.

İhtiyaçlarımızı liste halinde hazırlıyor, tüm ihtiyaçlarımızı yanımızdaki binada oturan genç bir delikanlın yardımıyla hallediyorduk.

Artık ben de dışarısıyla tüm bağlarımı koparmıştım. İçinde sadece Ali ve Benim olduğumuz harika bir hayat sürüyorduk ve yeni hayatımdan çok memnundum. Her şeyin bu kadar güzel olması beni korkutuyordu ve korktukça Ali’nin kollarının altına saklanıyor, beni bırakmamasını salık veriyordum.

“Beni bırakma” dediğimde bana daha sıkı sarılıyor, sevgiyle bakan gözleriyle karşılık veriyordu bana;

“Asla bırakmayacağım.”

~~~

Hakkında Şebnem Kartal İşseven

hayatına Güneş doğmuş şanslı bir kadın

Yoruma kapalı.

Scroll To Top