HAKKIMDA

1982 yılında istanbul’da doğdum.

marmara üniversitesi takı tasarım bölümü’nden mezun olduktan sonra hiç ara vermeden iş hayatına başladım, üç yıl boyunca türkiye’nin büyük “gümüş ve altın” zincir üretici firmalarında takı tasarımcısı olarak görev aldım. üç yılın sonunda rotamı tamamen değiştirdim ve tasarımı hobi olarak yapma kararı aldım.

halen yorum ticaret firması’nda, dış ticaret departmanında görev yapıyorum.

2016 yılının nisan ayında seramikle uğraşmaya başladım, işlerin arasında ufacık bir mola, bir nefes, bir heves olarak başladı her şey, tutku olarak devam ediyor başladığı yerden. seramik çamuru ile tanıştıktan hemen sonra neler yapabileceğimi düşünürken bir şeyler çizmeye başladım ve “gudubetler” çıktı ortaya, hem severek çizdim, hem severek uyguladım. seramik dışında kitap ayraçlarında da kullandığım gudubetler “gudu” markam ile devam edecek serüvenine ve bu serüvenin baş kahramanı ben olacağım.

 

hayatımdan bazı kesitleri, okuduklarımı, güneş’le yaptığımız etkinliklere dair detayları guneslihayat hesabımdan, seramikle ilgili tüm detayları ve çalışmalarımı gudubysebnem hesabımdan ve mutfakta keyifli vakit geçirdiğim anlarımı makarnakolik hesabımdan takip edebilirsiniz.

sevgiler

şebnem kartal işseven

Cevapla

Scroll To Top